štandartné čistiace rohože

Ako si objednať rohože a koberce s vlastným dizajnom?


Dodávame rohože a koberce podľa Vašich požiadaviek. Pomôžeme Vám s výberom vhodného produktu pre finálne umiestnenie a použitie, skonzultujeme s Vami všetky potrebné detaily aby bol finálny produkt čo najbližšie k Vašim predstavám, pripravíme Vami zadaný dizajn do finálnej tlačovej podoby a pošleme na schválenie. Pre urýchlenie tvorby dizajnu na tlač nám emailom pošlite Vašu požiadavku s  logom alebo dizajnom v niektorom z nasledovných formátov: ai, psd, cdr, pdf alebo jpg v dobrom rozliseni.


 1. minimálna objednávka 1 rohož alebo koberec

 2. žiadne extra poplatky za konzultáciu a úpravu Vami dodaného dizajnu pre tlač

 3. množstevné zľavy

 4. možnosť dovozu objednávky ku dverám

Prečo používať vstupné rohože?


Štandartné čistiace rohože ako aj čistiace logo rohože sú ideálne na použitie ako druhá alebo tretia čistiaca zóna vo vysokofrekventovaných priestoroch, prechodových priestoroch, vo vstupných halách, alebo priamo vo Vašich firemných priestoroch pre svoje vysokoúčinné čistiace a absorčné vlastnosti.


Čistiace rohože odstraňujú až 90% nečistôt, ktoré by boli inak nanesené do budovy. Odstraňujú špinu z podrážok obuvi alebo koliesok nákupných vozíkov iba prechodom cez ne. Je to najjednoduchšia a najlacnejšia prevencia proti špinavým a mokrým vstupom.


Správna aplikácia čistiacich rohoží zabezpečí priestory čistejšie a reprezentatívnejšie, zníži náklady na dodatočné čistenie a znižuje riziko úrazu pri vstupe do budovy s mokrými podrážkami.

Štandartné čistiace rohože s jednoduchým dvojfarebným dizajnom a vysoko odolným gumovým podkladom sú ekonomickou verziou našich vstupných rohoží s vysokými čistiacimi a absorbčnými vlastnosťami. Vyberte si vhodnú farbu dizajnu do vášho interiéru.

Sú ideálne pre použitie ako druhá čistiaca zóna vo vstupných priestoroch firmy, školy, hotela, reštaurácie, obchodou, fitnes centra, športového klubu, alebo

domácností.


Čierna podkladová guma na rubovej strane rohože

zabraňuje šmýkaniu rohože na drevenných, plávajúcich

alebo dláždených podlahách. 1. Technické informácie:

 2. Materiál - 100% Polyamide

 3. Podkladová protišmyková guma

 4. Veľkosti:  40x60, 50x70, 60x85, 70x100, 85x115, 85x150,

   115x180 , 150x180 , 150x200 , 150x240 cm

 1. Špeciálny rozmer na želanie

 2. Absorbcia vody: 3 litre / m2

 3. Rohože sú prateľné na 30 °C

Štandartné čistiace rohože ponúkame v nasledovných farbách:

šedá

červená

bordová

hnedá

zelená

modrá